LASTE MÄNGUMAJA TUPPA JA AEDA

LASTE MÄNGUMAJA TUPPA JA AEDA

Esimesed kevadised päikesekiired on jõudnud meieni ning iga suur ning väike laps sügeleb juba õue minema. Päike on justkui märk, et nüüd on ees soojemad ajad kus võib värske õhu käes õues mängida kartmata Külma-Jaagu pärast. Väiksemad lapsed aga nagu me kõik teame armastavad mängida oma sõprade, sõbrannadega erinevates ruumides ning üheks nendeks on mängumaja. Pole vahet kas poiss või tüdruk, iga laps on kasvõi korra unistanud oma enda mängumajast.

Mängumaja
Mängumajad on lastele väga huvitavad kuna nad saavad seal sees mängida absoluutselt kõike. See on justkui nende oma isiklik maja või korter kuhu nad võivad külalisi kutsuda või nautida üksi, enda kujutlusvõimega olemist. Mängumaja on laste seas justkui Jaguar täiskasvanute seas – sõna küla peal on garanteeritud.

Mängumajasid on aga mitmeid erinevaid, neid on nii suuri kui ka väiksemaid. Samuti saab mängumaja enda hoovi ehitada, siis juba puidust ning ema, isa abiga aga esialgu on korralik värviline ostetud mängumaja lapsele ideaalne kingitus või üllatus.

Kõige populaarsemad mängumajad on küllaltki väiksed majad kuhu mahub korraga nii kaks kolm last. Seal on tavaliselt üks tuba, uks ning aken või kaks. Sellisesse majja mahub ära ka tool ning väike laud kus laps saab süüa või mängida.

Smoby mängumaja
Samuti on valikus veidi suuremaid mängumaju, kuhu on lisatud ka erinevaid lisasid nagu suveköök (pilt 2), kus lapsed saavad aidata süüa teha või ise piknikut, grillipidu pidada. Lisaks on suurematele peredele või sõpruskondadele olemas ka suuremad majad veelgi enamate lisadega (pilt 3) nagu näiteks päris uksekell. Nüüd saavad lapsed mängida sõna otseses mõttes külaliste vastu võtmist ning teineteisel külas käimist.

Otsides aga midagi täiesti uudset ning võimatut siis on olemas ka kahekorruselisi mängumajasid, mis on veelgi suuremad ning uhkemad. Kindlasti tuleb teisel korrusel olla ettevaatlik ning jälgida ette antud kaalu piiranguid. Kuid lõbu see ei peata. Sellises majas saab laps isegi juba ööseks jääda kuna seal on piisavalt ruumi jalgade sirutamiseks.

Kõiki eelnevaid maju (võibolla mitte kahekorruselist) saab kasutada ka toas sees. Miski pole lahedam kui suures majas väike maja, seda me õppisime juba Garfieldi käest. Mängumajas ööbimine, mis sinu enda toas on sama lahe kui toas telkimine, isegi lahedam sest tegu on majaga! Nii vähe ongi vaja lapse rõõmuks.

Lapsepõlve parimad mälestused on tavaliselt lihtsad päevad kus sai päikesetõusust loojanguni mängitud ning ringi joostud. Omades aga mängumaja tõuseb igapäevane lõbu kordades suuremaks sest kellele ei meeldiks oma enda isiklikus majas ringi mängida. Otsides aga lapsele vahvat üllatust, siis mängumaja on kindel viis. Kõiki eelnevaid ning rohkemgi veel saab erinevaid mängumaju vaadata meie nukkude e-poest!


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 5% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 5% allahindlust oma esimeselt ostult!