NUKUVANKER ON IGA VÄIKESE TÜDRUKU LEMMIK

NUKUVANKER ON IGA VÄIKESE TÜDRUKU LEMMIK

Emmed mäletavad sageli end väikese tüdrukuna tundide kaupa nukkudega mängimas – nende toitmist, riietamist ja nende eest hoolitsemist, nagu nad oleksid olnud meie reaalses elus olevad sõbrad. Tegelikult nad olidki heas mõttes seda. Aeg läheb edasi, kuid nukud kuuluvad jätkuvalt laste ellu.

Väike inimene kohtleb sageli oma nukke nii, nagu neil oleks oma elu. Enamik väikelapsi armastab jäljendada oma vanemate tegevusi. Näiteks nad ju teavad, et väikelapse jaoks on olemas lapsevanker, seega soovivad lapsed iseenesest mõistetavalt omaenda beebinukk-imikute jalutamiseks nukuvankrit.

Lastel on beebide ja nukkude suhtes loomulik külgetõmbejõud. Nukud on imelised mänguasjad, mis aitavad õpetada neile selliseid olulisi omadusi nagu empaatia ja kiindumus. Nad saavad kasutada ja laiendada oma kujutlusvõimet.

Nad saavad olla mängus lapsevanemad. Kui lapsi kõrvalt jälgida, siis võite üllatuda, kui paljusid asju on nad pere igapäevaelust märganud, mida kantakse edasi mängu.

Nad võivad teeselda, et nukk on õnnelik, kurb, näljane, väsinud. Lapsed hoolitsevad oma nukubeebide eest- toidavad, pesevad, riietavad, mängivad nendega, laulavad neile, korraldavad sünnipäevi jne. Nad viivad neid nukuvankriga välja jalutama, panevad nukuvankrisse päevast und magama või sätivad oma nukubeebid ööunne.

Ja parim külg sellise tegevuse juures on see, et nii õpib laps mänguliselt teiste eest hoolitsema. See oskus on neile kasvades ainult kasuks.

Mõnikord võib olla pisikese mängija jaoks tema „beebi“ hoopis mõni pehme kaisuloom. Hoolitseda tema eest on lapsel ikka sama tore.

Väikesed vanemad tunnevad rõõmu oma nukuvankri lapsevankriga sarnastest funktsioonidest, nagu on näiteks nukuvankri mängukomplektil, mida saab kasutada jalutuskäruna, nukuvankrina ja eraldi hällina. Mitmetel nukuvankritel on all korvid, kus on palju ruumi muude lemmikmänguasjade kaasa võtmiseks või nukubeebi hoolitsemiseks vajalike tarvikute jaoks.

Nukuvanker on tänuväärne mänguasi, mida laps saab kasutada aastaringselt. Nukuvankriga saab jalutada mööda tube. Või minna koos perega ilusate ilmadega parki jalutama. Väga vahva on sellised jalutuskäike teha koos terve perega.

Tore, kui lapsed satuvad kokku teiste lastega, kes samuti oma nukubeebid toonud välja jalutama – oh seda sädinat ja muljetamist!

Mõned soovitused lapsele nukuvankri ostmisel:

  • ostmisel on oluline arvestada lapse vanust ja pikkust. Veenduge, et käepidemed poleks lapse jaoks liiga kõrged ega liiga madalad. Mõnedel nukuvankritel on reguleeritavad käepideme kõrgused, nii et lapse kasvades saab seda jätkuvalt kasutada.
  • Nukuvankrit, mida saab hõlpsalt kokku panna on lihtsam autosse pakkida puhkuste, puhkepäevade väljas veetmise või sugulaste külastamise jaoks. Samuti on seda kerge koristamise ajaks vähe ruumi võtvaks teha.

Loomulikult vaadake, et see oleks vanusele vastavalt ohutu ning poleks liiga kergelt lahti tulevaid pisidetaile.

Nukuvanker on väga tore kingitus

Kui otsite oma lapsele, sugulasele või sõbralapsele kingiks kasulikku mänguasja, siis nukuvanker on hea mõte. See on kingitus, mis paki avamisel ei tekita mitte ainult põnevust, vaid on kingitus, mis kindlasti leiab sageli kasutust.

Leia lapsele sobivaid nukuvanker meie e- poest.


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 5% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 5% allahindlust oma esimeselt ostult!